Zapraszamy do zapoznania się z  relacją z ostatniego zlotu letniego w Ślesinie
Relacja dostępna TUTAJ.

Podczas zlotu letniego, który odbył się w miniony weekend w Ślesinie, miało miejsce Walne Zgromadzenie Członków Fan Club Barca Polska. W tym roku kończyła się dwuletnia kadencja, dlatego głównym punktem obrad było udzielenie absolutorium dotychczasowemu zarządowi oraz komisji rewizyjnej a także wybór nowych władz na następne dwa lata.

  Czytaj więcej

Walka w klasyfikacji generalnej naszego Typera była bardzo zacięta i do końca nie było wiadomo kto ostatecznie zwycięży o czym świadczą bardzo małe różnice punktowe.
Ostatecznie z ilością punktów 563 zwycięzcą okazał się nie po raz pierwszy Boraś, któremu serdecznie gratulujemy!
Ze zwycięzcą skontaktujemy się indywidualnie a zgodnie z regulaminem otrzyma od nas koszulkę domową Barcy na nowy sezon- 22/23.

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!

W czerwcu zapraszamy Was do centralnej Polski na letni zlot Fanów FC Barcelony. Zawitamy do miejscowości Ślesin. Ugości nas Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Gwarek” (https://gwarekslesin.pl/), gdzie czeka na nas sto miejsc noclegowych w pokojach 2,3 oraz 4-osobowych ze śniadaniami. Będzie możliwość skorzystania z kajaków i rowerków wodnych oraz zażywania kąpieli słonecznych na plaży bądź molo. Będzie to przedsmak wakacyjnych szaleństw.
W terminie 16-19 czerwca przewidujemy turniej piłki nożnej, grilla, walne zebranie członków FCBP oraz kolację połączoną z potańcówką. Więcej szczegółów TUTAJ.

Zapraszamy do zapoznania się z  relacją z ostatniego zlotu z okazji El Clasico w Warszawie.
Relacja dostępna TUTAJ.

Już 9 marca ukaże się najnowsza pozycja autora bestsellerowej „Futbonomii”, Simona Kupera. Ceniony holenderski dziennikarz postanowił zgłębić od środka funkcjonowanie Barcelony i opisać przemianę klubu w światowego potentata. Książka „Barça. Powstanie i upadek klubu, który kształtował nowoczesną piłkę nożną” zostanie wydana w Polsce nakładem Wydawnictwa SQN.

  Czytaj więcej

Ruszamy z zapisami na kolejny zlot z okazji El Clasico.
Po południowej części kraju przyszedł czas na centrum, a konkretnie na Warszawę.

Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.