W ostatni weekend czerwca (27-30.06.2024) zapraszamy na kolejny letni zlot FCBP. Zlot odbędzie się w Świerkocinie gdzie gościć nas będzie Ośrodek Świerkocin. Zapraszamy członków z całymi rodzinami, gdyż ośrodek oferuje liczne atrakcje dla dzieci. Czekają na nas domki 2,3,4-osobowe ze śniadaniami i obiadami w cenie. Tradycyjnie podczas zlotu odbędzie się turniej FCBP Cup oraz Walne Zgromadzenie Członków FCBP.

Walne Zgromadzenie odbędzie się w dniu 29 czerwca 2024r. (sobota) o godz. 15:00 na terenie ww. ośrodka.
Na Walne Zgromadzenie zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia. Nie trzeba brać udziału w zlocie aby wziąć udział w Walnym.
W przypadku nie stawienia się wymaganej Statutem większości członków, o godz. 15:15 rozpocznie się kolejne zgromadzenie o tym samym porządku obrad, ze zdolnością do skutecznego podejmowania uchwał, bez względu na liczbę obecnych Członków.
Podczas Walnego Zgromadzenia podsumujemy ostatnią kadencję zarządu oraz przystąpimy do wyborów na nową, 2-letnią kadencję. Jeśli chciałbyś/chciałabyś wnieś coś więcej dla FCBP to zapraszamy! Chętnych kandydatów prosimy o zgłoszenie mailowe: fcbp@fcbp.pl

 

Więcej informacji TUTAJ

Otwieramy zapisy na zlot z okazji ligowego El Clasico, który odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia w Piotrkowie Trybunalskim!
Po zeszłorocznym sukcesie w organizacji Turnieju Fan Klubów wracamy do Piotrkowa z drugą edycją turnieju łącząc cały event z tradycyjnym zlotem FCBP z okazji El Clasico.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego kibicowania oraz integracji!

 

Więcej informacji TUTAJ.

W drugi weekend stycznia zapraszamy Was do Perły Beskidu Śląskiego na zimowy zlot Fanów FC Barcelony. Jest to termin Superpucharu Hiszpanii, ale pamiętajcie, że nie samą piłką nożną człowiek żyje. Zawitamy do Wisły w gorącym okresie zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich, więc zachęcamy także kibicowania naszym skoczkom. Ugości nas Hotel Krokus (krokus.pl). W terminie 12-14.01.2024 czeka na nas 60 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3,4-osobowych.  Zapraszamy serdecznie Członków wraz z całymi rodzinami, aby poszerzać nasz Barcelonizm.

 

Więcej informacji TUTAJ.

Z radością informujemy o otwarciu zapisów na zlot z okazji ligowego El Clasico, który odbędzie się w dniach 27-29 października we Wrocławiu!
Po wielu latach wracamy do stolicy dolnego śląska. Czekają na nas noclegi w pokojach 2-osobowych ze śniadaniami w Hotelu Gem***, kolejna edycja Turnieju FCBP oraz integracja i wspólny doping w Pubie Sportowym Wembley. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji TUTAJ.

Dzięki nowej współpracy z AwayDays.pl - wyjazdy na mecze możemy zaoferować naszym członkom wyjazdy na mecze Barcy.
Każdy z członków otrzyma zniżkę na każdy mecz Blaugrany!

Pierwszą propozycją jest wyjazd na Finał Ligi Mistrzów Kobiet, w którym Barca Femeni zmierzy się z VFL Wolfsburg.

Wszystkie proponowane przez AwayDays oraz FCBP wyjazdy na mecze Barcy znajdziecie na naszej stronie w sekcji "Nadchodzące wyjazdy" oraz "Najbliższe wydarzenia". 
Ponadto zachęcamy do śledzenia naszych profili społecznościowych, gdzie znajdą się dodatkowe informacje, ciekawostki oraz relacje z naszych wyjazdów.
FCBP - Facebook | Instagram
AwayDays.pl - Facebook | Instagram

 
 

W czerwcu zapraszamy Was na obrzeża Mazur na letni zlot Fanów FC Barcelony. Wraz z blaugranową rodziną możesz spędzić długi weekend, omawiając miniony już (wtedy) sezon. Oczywiście serdecznie zapraszamy członków z całymi rodzinami, gdyż ośrodek zachęca licznymi atrakcjami dla dzieci. Zawitamy nad jezioro Leźno Małe, gdzie przywita nas Agroturystyka Maryśka. W terminie 08-11.06.2023 czeka na nas 56 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4-osobowych ze śniadaniami.

 

Więcej informacji TUTAJ.

Tym razem wracamy do Katowic, gdzie poprzedni zlot odbył się w 2014 roku. Czekają na Was noclegi w 4* Park Hotel Diament Katowice, kolejny FCBP Cup oraz oczywiście wspólne kibicowanie.
Więcej informacji TUTAJ.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ostatniego zlotu z okazji El Clasico w Bydgoszczy.

Relacja dostępna TUTAJ.