W ostatni weekend czerwca (27-30.06.2024) zapraszamy na kolejny letni zlot FCBP. Zlot odbędzie się w Świerkocinie gdzie gościć nas będzie Ośrodek Świerkocin. Zapraszamy członków z całymi rodzinami, gdyż ośrodek oferuje liczne atrakcje dla dzieci. Czekają na nas domki 2,3,4-osobowe ze śniadaniami i obiadami w cenie. Tradycyjnie podczas zlotu odbędzie się turniej FCBP Cup oraz Walne Zgromadzenie Członków FCBP.

Walne Zgromadzenie odbędzie się w dniu 29 czerwca 2024r. (sobota) o godz. 15:00 na terenie ww. ośrodka.
Na Walne Zgromadzenie zapraszamy wszystkich Członków Stowarzyszenia. Nie trzeba brać udziału w zlocie aby wziąć udział w Walnym.
W przypadku nie stawienia się wymaganej Statutem większości członków, o godz. 15:15 rozpocznie się kolejne zgromadzenie o tym samym porządku obrad, ze zdolnością do skutecznego podejmowania uchwał, bez względu na liczbę obecnych Członków.
Podczas Walnego Zgromadzenia podsumujemy ostatnią kadencję zarządu oraz przystąpimy do wyborów na nową, 2-letnią kadencję. Jeśli chciałbyś/chciałabyś wnieś coś więcej dla FCBP to zapraszamy! Chętnych kandydatów prosimy o zgłoszenie mailowe: fcbp@fcbp.pl

 

Więcej informacji TUTAJ