Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań.

 

Jeżeli masz pytania, na które odpowiedzi nie znalazłeś powyżej, napisz do nas - fcbp@fcbp.pl

Fan Club Barça Polska jest pierwszą, autoryzowaną Penyą FC Barcelony (nr 1782) w kraju. Oznacza to, że jesteśmy oficjalnym fan klubem i w imieniu FC Barcelony zrzeszamy polskich fanów - cules.

Aktualnie aby zostać socio nie ma większych wymagań, trzeba tylko wypełnić formularz dostępny na oficjalnej stronie Barcy i opłacić składkę.

Formularz jest dostępny tutaj: https://www.fcbarcelona.com/en/card/2546055/online-registration-of-members

Fan Club Barça Polska przyjmuje członków tylko podczas oficjalnych rekrutacji do stowarzyszenia. Takie rekrutacje odbywają się na przełomie sezonów, tj. w okolicach lipca-września każdego roku. O każdej rekrutacji możecie przeczytać w newsach pojawiających się na stronie stowarzyszenia.

Każda osoba bez względu na wiek, która kibicuje FC Barcelonie może stać się członkiem FCBP.
Osoby, które ukończyły 16 lat zostają członkami zwyczajnymi, zaś osoby poniżej 16-go roku życia stają się członkami wspierającym. 

Wraz z dołączeniem do fan klubu staniesz się członkiem największej polskiej penyi FC Barcelony, która działa już od ponad 18 lat. Dzięki temu otrzymasz zaproszenia na ogólnopolskie zjazdy, spotkania, wakacyjne zloty. Jako pierwszy dowiesz się o planowanych wyjazdach na mecz FC Barcelony i jako pierwszy będziesz mógł się na taki wyjazd zapisać. W czasie wyjazdów organizujemy także grupowe zakupy w oficjalnym sklepie FC Barcelony - La Botiga. FCBP posiada także sieć zaprzyjaźnionych szkół języka hiszpańskiego oraz katalońskiego, gdzie każdemu członkowi Penya Polónia przysługuje zniżka na kurs językowy. Preferencyjną cenę uzyskasz też na fan klubowe gadżety, takie jak t-shirty, szale, koszulki polo, bluzy i inne. Członkowie Stowarzyszenia otrzymują zniżki w przypadku wyjazdów na mecze organizowane przez FCBP, oraz mogą brać udział w licznych konkursach z nagrodami (w stylu "Barcelona za złotówkę) organizowanych przez Stowarzyszenie. 

Aby zostać członkiem FCBP należy podczas trwania rekrutacji wypełnić formularz rekrutacyjny oraz opłacić z góry składkę sezonową.
Więcej informacji o rekrutacji znajdziesz tutaj:
https://fcbp.pl/inne-projekty/pozostale-wydarzenia/icalrepeat.detail/2022/08/02/155/-/rekrutacja-na-sezon-2022-2023