Rekrutacja członków Fan Club Barça Polska na sezon 2023/2024 zostaje przedłużona do 30 listopada!
 
Podjęliśmy taką decyzję w związku z wieloma zapytaniami, które spłynęły do nas od wczoraj. Decyzja jest też podparta tym, że w przeciwieństwie do poprzednich lat Klub nie wyznaczył terminu wprowadzania danych członków dlatego nie goni nas czas i dajemy szansę tym, którzy zaspali 😴 bądź z różnych innych powodów jeszcze się nie zapisali.

Szczegóły TUTAJ.

Nowy sezon, nowe wyzwania - dołącz do nas!

Miło nam poinformować, że rozpoczęła się rekrutacja członków Fan Club Barça Polska na sezon 2023/2024!
Jeśli kochasz Barcelonę, chcesz być częścią naszej społeczności i korzystać z licznych przywilejów, to jest to idealny moment, aby do nas dołączyć!

Co zyskujesz? M.in. unikatowe gadżety tylko dla naszych członków oraz zniżki na organizowane przez nas zloty czy wyjazdy na mecze organizowane przez AwayDays. Jeden zlot/wyjazd i składka już Ci się zwraca!

Nie czekaj, dołącz do nas i przeżyj emocje z Barceloną na jeszcze wyższym poziomie! Rekrutacja potrwa do 15 października.


Szczegóły dotyczące dołączenia do naszej bordowo-granatowej rodziny znajdziesz TUTAJ

Turniej, turniej i... po turnieju. 
🏆Po zaciętej rywalizacji w duchu fair play mistrzostwo w I Turnieju Fan Klubów Drużyn Zagranicznych o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego zdobyła drużyna Romanisti Dalla Polonia -serdeczne gratulacje!
⚽W finale pokonali reprezentację FCBP 1:0 po rzucie karnym podyktowanym na samym początku spotkania.
🥉3. miejsce zdobyła drużyna Valencianistas Polonia pokonując MUSC POLAND 3:0.
 

Miło nam zakomunikować, że TOTALbet Zakłady Bukmacherskie zostały oficjalnym partnerem naszego Fan Clubu. W niedalekiej przyszłości każdy z Was może spodziewać się wielu korzyści płynących z naszej współpracy. Przed Wami m.in. typer z nagrodami, a to dopiero początek!

Już teraz gorąco zachęcamy Was do zarejestrowania się u naszego partnera, u którego w ofercie znajdziemy np. NAJWYŻSZE NA RYNKU KURSY NA LIGĘ HISZPAŃSKĄ!

Dodatkowo przy rejestracji zyskujecie:
➡️ Zakład Bez Ryzyka do 200 PLN (w razie niepowodzenia 100% STAWKI wraca na Twoje konto)
➡️ Grę Bez Podatku 24/7
➡️ W sumie aż do 30 PLN we FREEBETACH na start

Link do rejestracji: https://bit.ly/TOTALbetFCBP

Wiemy, że długo na to czekaliście. Przygotowania trochę trwały, ale nareszcie, z przyjemnością możemy ogłosić początek rekrutacji, do Stowarzyszenia Fan Club Barça Polska na sezon 2022/2023.
Nowy sezon będzie historycznym sezonem ponieważ barwy naszego ukochanego Klubu będzie reprezentować Robert Lewandowski- pierwszy Polak w historii piłkarskiej pierwszej drużyny. Miejmy nadzieję, że Barca z Lewym w składzie wróci na właściwe tory i będziemy mieli wiele powodów do radości.

Nie przewidujemy drugiej tury, dlatego nie ma co odkładać zgłoszenia na ostatnią chwilę! Pamiętajcie też aby zaktualizować swoje dane, poprawnie wprowadzić adres itd. Wszystkie pytania związane z członkostwem kierujcie na rekrutacja@fcbp.pl lub na fcbp@fcbp.pl NIE ZWLEKAJCIE, CZEKAMY NA WAS!
Szczegóły dotyczące dołączenia do naszej bordowo-granatowej rodziny znajdziecie TUTAJ

Podczas zlotu letniego, który odbył się w miniony weekend w Ślesinie, miało miejsce Walne Zgromadzenie Członków Fan Club Barca Polska. W tym roku kończyła się dwuletnia kadencja, dlatego głównym punktem obrad było udzielenie absolutorium dotychczasowemu zarządowi oraz komisji rewizyjnej a także wybór nowych władz na następne dwa lata.

  Czytaj więcej

Wiemy, że długo na to czekaliście. Przygotowania trochę trwały, ale nareszcie, z przyjemnością możemy ogłosić początek rekrutacji, do Stowarzyszenia Fan Club Barça Polska na rok 2022. W tym roku nastąpiły małe zmiany, jedną z nich jest to, że nie przewidujemy drugiej tury, dlatego nie ma co odkładać zgłoszenia na ostatnią chwilę a drugą jest konieczność rejestracji w e-office. Pamiętajcie też aby zaktualizować swoje dane, poprawnie wprowadzić adres itd. Wszystkie pytania związane z członkostwem kierujcie na rekrutacja@fcbp.pl lub na fcbp@fcbp.pl NIE ZWLEKAJCIE, CZEKAMY NA WAS!
Szczegóły dotyczące dołączenia do naszej bordowo-granatowej rodziny znajdziecie TUTAJ

Osoby, które w poprzedniej rekrutacji brały udział w 2. turze nie otrzymają już prawdopodobnie Carnet de Penyista za rok 2021. Nie jest to zależne od nas a poradzić możemy jedynie tyle aby nie zostawiać przedłużenia czy samej rekrutacji na ostatni moment. W tym roku nie będzie 2. tury ponieważ w związku z przekraczaniem wyznaczanych terminów rejestracji członków wynikają z tego dodatkowe problemy.

Specjalnie dla spóźnialskich oraz tych, którzy po prostu przegapili termin pierwszej tury rekrutacji na rok 2021 otwieramy drugą turę. Rekrutacja potrwa do 6 grudnia br. Po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia w nasze szeregi na rok 2021. Szczegóły rekrutacji znajdziecie TUTAJ.