Data05.09.202313:30 - 30.11.202323:59

Miejsce

Kontakt

KategoriaInne

Opis wydarzenia

 

Otwieramy rekrutację do Fan Club Barça Polska na sezon 2023/2024. Zapisy potrwają do 15 października 30 listopada br. Po tym terminie, odbędzie się aktualizacja listy członków Stowarzyszenia, a następnie do końca grudnia br. każdy przyjęty otrzyma maila z potwierdzeniem przyjęcia.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami, które mają charakter regulaminu zapisów. Wszystko co trzeba wiedzieć o zapisach do fan clubu, znajduje się w tym artykule.

 

0. Kto może zostać członkiem FCBP?

 

Członkiem FCBP może zostać każdy kibic klubu FC Barcelona, który w nieprzekraczalnym terminie do 15 października 30 listopada dopełni wszelkich formalności, opisanych poniżej w punktach 1, 2 oraz 3 czyli wypełni formularz rekrutacyjny oraz dokona opłaty składki rocznej. Dodatkowa informacja dla osób, które nie ukończyły 16 lat opisana jest w punkcie 5.

 

1. Przedłużenie członkostwa

 

Osoby, które są aktualnymi członkami Stowarzyszenia w celu przedłużenia członkostwa muszą jedynie do 15 października 30 listopada opłacić składkę członkowską.
Składka dla przedłużających członkostwo wynosi 80zł/rok.

Aktualnym członkom przypominamy również o konieczności aktualizacji danych odnośnie dokumentów tożsamości. Jeżeli ktoś z Was wymienił dowód osobisty lub paszport na nowy, prosimy o aktualizację numeru w formularzu członkowskim, do którego po zalogowaniu na stronie można przejść klikając w odnośnik "FCBP Dane" na samej górze strony.

 

2. Opłacenie składki

 

Składkę w wysokości:

80 zł/rok dla osób, które są aktualnymi członkami FCBP;

100 zł/rok dla pozostałych osób (w tym 80 zł składki i 20 zł opłaty wpisowej);

 należy uiścić do 15 października 30 listopada br. na numer konta:

19 1090 1841 0000 0001 3086 7568

Fan Club Barca Polska

Ul. Malborska 1 m 121

03-286 Warszawa

 

W tytule prosimy wpisać: imię (tylko pierwsze) i nazwisko, miasto (zamieszkania), numer telefonu. Np.: Jan Kowalski, Chrostkowo, 666777888.
Jeśli to tylko możliwe, prośba o wysyłanie jednego przelewu za jedną osobę. Zastosowanie się do powyższych wytycznych pozwoli nam maksymalnie przyspieszyć i uprościć proces rejestrowania składek.

 

Osoby, które nie przejdą rekrutacji otrzymają zwrot wpłat do końca br. Pieniądze będą zwrócone na numer konta, z którego zostały wpłacone.

 

Jeżeli macie wątpliwość, czy Wasz przelew doszedł, po jego wykonaniu wystarczy zapisać/zeskanować potwierdzenie i zachować na telefonie lub komputerze.

Po 15 października będziemy wyjaśniać indywidualnie wszelkie niezgodności. 

 

3. Formularz rekrutacyjny

 

Aby przesłać dane niezbędne do rejestracji w Stowarzyszeniu, należy wypełnić formularz rekrutacyjny na naszej stronie. Formularz dostępny jest po zalogowaniu na górze strony. W przypadku osób, które są niepełnoletnie, deklarację członkowską, czyli formularz wypełnia prawny opiekun. 

UWAGA!!! Z jednego konta na stronie można wysłać formularz rekrutacyjny tylko jednej osoby. Każdy członek musi posiadać indywidualne konto, dotyczy to również członków niepełnoletnich w przypadku, których założyć konto i wypełnić formularz powinien opiekun prawny!

 

 

 

 

 4. Decyzja o przyjęciu

 

Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację po weryfikacji będą umieszczane na liście członków. Lista członków dostępna jest wyłącznie dla osób należących do FCBP. Aby mieć do niej wgląd, wystarczy zalogować się na stronie głównej i wejść w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie".
Aktualizacja listy osób na stronie odbędzie się po zakończeniu rekrutacji, czyli po 15 października 30 listopada br. Następnie do osób, które pozytywnie przeszły rekrutację, do końca grudnia zostanie wysłana informacja za pośrednictwem maila.

 

Każdy z członków otrzyma również pisemną decyzję o przyjęciu do Fan Club Barça Polska oraz mały upominek. 
 

5. Możliwość dołączenia do stowarzyszenia jako junior (osoby do 16 roku życia)

 

Wszystkie osoby, które nie ukończyły 16 lat, mogą zostać członkami wspierającymi Stowarzyszenia*. Warunki dołączenia do FCBP są identyczne jak w przypadku osób po 16. roku życia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www (formularz wypełnia ustawowy opiekun z nowego, osobnego konta założonego dla juniora) oraz uiścić składkę w wysokości 80zł w przypadku aktywnego członkostwa lub 100zł dla nowych członków.  

*Zgodnie ze statutem Fan Club Barça Polska, członkowie wspierający mają takie prawa i obowiązki, jak członkowie zwyczajni, za wyjątkiem prawa głosu na Walnym Zgromadzeniu Członków oraz biernego uczestniczenia w wyborach do władz Stowarzyszenia. Mogą oni brać udział w posiedzeniach władz Stowarzyszenia w charakterze osób zaproszonych, gdzie dysponują głosem doradczym.

 

6. Jak sprawdzić status zgłoszenia i czy wszystko jest w porządku?

 

Po zalogowaniu na stronie głównej i po wejściu w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie" Twoje nazwisko będzie znajdować się na liście przyjętych do Stowarzyszenia. Jeżeli tak się nie stanie, będziemy indywidualnie wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

 

UWAGA: Lista będzie zaktualizowana po zakończeniu rekrutacji tj. po 15 października 30 listopada.

  

7. Rejestracja w systemie Penyistas oraz Carnet de Penyista

 

W tym roku Klub uruchomił system, w którym można się zarejestrować jako Penyista i dołączyć do przynależnego Fan Clubu. Po zatwierdzeniu przez zarząd FCBP każdy natychmiast otrzymuje elektroniczną wersję karty Carnet de Penyista, a następnie Klub bezpośrednio z Barcelony wysyła wersję fizyczną tej karty. Czas oczekiwania na fizyczną kartę nie jest uzależniony od nas ponieważ wysyłką zajmuje się Klub (czasami trwa to 3 tygodnie, czasami 2-3 miesiące).
UWAGA!!! REJESTRACJA JEST WYMAGANA!!! BEZ REJESTRACJI NIE MOŻNA APLIKOWAĆ O BILETY NA MECZE WYJAZDOWE LIGI MISTRZÓW I LALIGA. Można zarejestrować się od razu po wysłaniu naszego formularza i opłaceniu składki.
Instrukcja rejestracji znajduje się na naszej stronie w górnym MENU w odnośniku:
FCB PENYES


8. Kontakt

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kierowanie ich na adres rekrutacja@fcbp.pl.