Niektórzy czekają na to cały rok! Fan Club Barça Polska ma przyjemność po raz piąty zaprosić członków stowarzyszenia do wspólnej rywalizacji.

W tym roku delikatnie zmieniliśmy formułę rywalizacji w drużynach. Wszystkie szczegóły znajdziecie w rozwinięciu.

Pierwszy dzień wiosny to znakomita data i ostatni dzwonek, aby ruszyć się z kanapy i przygotować swoje ciało do lata. Nie chodzi tylko i wyłącznie o walory estetyczne, ale także o wszystkie dodatkowe profity takie jak poprawa stanu emocjonalnego, wydolności, wzmocnienie układu mięśniowego, które towarzyszą amatorskiemu uprawianiu sportu.

W związku z tym tradycyjnie przygotowaliśmy dla członków Fan Club Barça Polska trzy rywalizacje, gdzie możecie pochwalić się swoją aktywnością i podjąć walkę o Puchar FCBP.

Rywalizować możecie w dowolnych kategoriach, jednej wybranej, dwóch lub trzech. Do wyboru są: rower, bieganie oraz chodzenie.

Wśród wszystkich zgłoszonych osób nasza maszyna losująca wyłoni drużyny. Nowością, którą wprowadzamy po waszych ostatnich sugestiach jest to, że najsilniejsi zawodnicy będą rozstawieni. Przewidujemy też dodatkowe nagrody specjalne dla osób, które wyróżnią się w szczególny sposób lub zapadną nam w pamięci.


Czas trwania: 21 marca - 1 czerwca 2020.

Termin zgłoszenia:  3 marca 2020 – 10 marca 2020 (godzina 23:59)

Wręczenie nagród nastąpi podczas Oficjalnego Letniego Zlotu Fan Club Barça Polska.

Wyznajemy zasadę fair play i zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji wyników oraz usunięcie użytkownika z rywalizacji w przypadku stwierdzenia nadużyć. Liczymy na waszą uczciwość.


Aby dołączyć do rywalizacji należy posiadać konto na endomondo.com oraz wysłać maila na adres active@fcbp.pl z następującymi danymi:

Uwaga! Klasyfikowane będą tylko te osoby, które są aktualnymi członkami stowarzyszenia oraz wyślą zgłoszenie mailem w wymaganym terminie.

 

  1. Imię Nazwisko
  2. Numer członkowski
  3. Nazwa użytkownika na endomondo (jeżeli jest inna niż Imię i Nazwisko)
  4. Rywalizacja w której chce się uczestniczyć tj. rower, bieganie lub chodzenie (w dowolnej kombinacji)
  5. Adres e-mail, na który będzie wysłany link z zaproszeniem