Data18.11.202019:00 - 06.12.202023:59

Miejsce

Kontakt

KategoriaInne

Opis wydarzenia

 

UWAGA!!!
Jak już informowaliśmy wcześniej Klub zaskoczył nas informacją o zmianie terminu wprowadzania listy członków do produkcji Carnet de Penyista na kolejny rok z 31 grudnia na 15 listopada. Klub motywował swoją decyzję faktem, iż dzięki temu będzie możliwa szybsza produkcja kart. Według zapewnień Carnet de Penyista dla osób z listy członków na dzień 15 listopada (I tura rekrutacji) mają zostać wyprodukowane jeszcze w styczniu.

Zmusiło to nas do skrócenia pierwszej tury rekrutacji do 10 listopada. Członkowie przedłużający członkostwo, których wpłat nie zaksięgowaliśmy do 10 listopada zostali usunięci z listy członków a tym samym stracili ciągłość członkostwa co może się wiązać z problemami w aplikacji o socio (konieczne minimum 3 lata nieprzerwanego członkostwa w oficjalnej penyi). 
Osoby, które nie otrzymały karty w ubiegłym sezonie i nie zgłosiły się mailowo (rekrutacja@fcbp.pl) o darmowe przedłużenie również zostały usunięte z listy członków podczas pierwszej tury ale mogą nadal ubiegać się o darmowe przedłużenie członkostwa w drugiej turze. Termin, który obowiązuje to 6 grudnia. Maile po tym terminie nie będą już brane pod uwagę.

W II turze istnieje możliwość zarówno dołączenia do FCBP dla nowych członków jak i przedłużenia członkostwa dla aktualnych członków, którzy spóźnili się z wpłatą składki (zgodnie z informacją wyżej jeśli chodzi o ciągłość członkostwa i aplikację o socio, nie wiemy jak to Klub potraktuje ponieważ nie mamy ich oficjalnego stanowiska w tej sprawie dlatego nie odpowiadamy za problemy wynikające z przerwy w obecności na liście członków).
Osoby, które zostaną dodane po drugiej turze będą pełnoprawnymi członkami na kolejny sezon ale otrzymają swoje karty w późniejszym, bliżej nieokreślonym przez Klub terminie.

Wpłaty, które zaksięgowaliśmy po zakończeniu pierwszej tury a przed oficjalnym startem drugiej tury zostaną oczywiście uwzględnione. Formularze wypełnione w tym okresie również biorą udział w drugiej turze rekrutacji.

Szczegóły oraz warunki rekrutacji poniżej.


 

Zapisy w II turze rekrutacji do Fan Club Barça Polska na rok 2021 potrwają do 6 grudnia br. Po tym terminie, odbędzie się aktualizacja listy członków Stowarzyszenia, a następnie w drugiej połowie grudnia br. każdy przyjęty otrzyma maila z potwierdzeniem przyjęcia.

 

Prosimy o dokładne zapoznanie się z poniższymi informacjami, które mają charakter regulaminu zapisów. Wszystko co trzeba wiedzieć o zapisach do fan clubu, znajduje się w tym artykule.

 

0. Kto może zostać członkiem FCBP?

 

Członkiem FCBP może zostać każdy kibic klubu FC Barcelona, który w nieprzekraczalnym terminie do 6 grudnia dopełni wszelkich formalności, opisanych poniżej w punktach 1, 2, 3, czyli wypełni formularz rekrutacyjny oraz dokona opłaty składki rocznej. Dodatkowa informacja dla osób, które nie ukończyły 16 lat opisana jest w punkcie 5.

 

1. Przedłużenie członkostwa

 

Osoby, które są aktualnymi członkami Stowarzyszenia (w sezonie 2019/2020) ale przegapiły termin pierwszej tury rekrutacji w celu przedłużenia członkostwa muszą jedynie do 6 grudnia opłacić składkę członkowską.
Składka dla przedłużających członkostwo wynosi 70 zł/rok.

UWAGA!!!
Osoby, które w ubiegłym sezonie nie otrzymały Carnet de Penyista lub nie otrzymały potwierdzenia przyjęcia do FCBP a opłaciły składkę, decyzją Zarządu Stowarzyszenia otrzymują darmowe członkostwo na rok 2021. Warunkiem koniecznym jest do 6 grudnia napisanie maila na rekrutacja@fcbp.pl w treści podając swoje imię i nazwisko oraz aktualizacja danych/wypełnienie formularza rekrutacyjnego, o którym mowa poniżej w pkt. 3 regulaminu rekrutacji. Dotyczy osób, które podczas pierwszej tury rekrutacji nie wysłały maila.


Aktualnym członkom przypominamy również o konieczności aktualizacji danych odnośnie dokumentów tożsamości. Jeżeli ktoś z Was wymienił dowód osobisty lub paszport na nowy, prosimy poinformować nas o tym fakcie mailowo na adres m.palarczyk@fcbp.pl

 

2. Opłacenie składki

 

Składkę w wysokości:

70 zł/rok dla osób, które były członkami FCBP w sezonie 2019/2020;

90 zł/rok dla pozostałych osób (w tym 70 zł składki i 20 zł opłaty wpisowej);

 należy uiścić do 6 grudnia br. na numer konta:

19 1090 1841 0000 0001 3086 7568

Fan Club Barca Polska

Ul. Malborska 1 m 121

03-286 Warszawa

 

W tytule prosimy wpisać: imię i nazwisko, miasto (zamieszkania), numer telefonu. Np.: Jan Kowalski, Chrostkowo, 666777888

 

Osoby, które nie przejdą rekrutacji otrzymają zwrot wpłat do końca br. Pieniądze będą zwrócone na numer konta, z którego zostały wpłacone.

 

Jeżeli macie wątpliwość, czy Wasz przelew doszedł, po jego wykonaniu wystarczy zapisać/zeskanować potwierdzenie i zachować na telefonie lub komputerze. Po 6 grudnia będziemy wyjaśniać indywidualnie wszelkie niezgodności. 

 

3. Formularz rekrutacyjny

 

Aby przesłać dane niezbędne do rejestracji w Stowarzyszeniu, należy wypełnić formularz rekrutacyjny na naszej stronie. Formularz dostępny jest po zalogowaniu na górze strony. W przypadku osób, które są niepełnoletnie, deklarację członkowską, czyli formularz wypełnia prawny opiekun. 

UWAGA!!! Z jednego konta na stronie można wysłać formularz rekrutacyjny tylko jednej osoby. Każdy członek musi posiadać indywidualne konto, dotyczy to również członków niepełnoletnich w przypadku, których założyć konto i wypełnić formularz powinien prawny opiekun!

 

 

 

 

4. Decyzja o przyjęciu i wysyłka Carnet de Penyista

 

Osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację po weryfikacji będą umieszczane na liście członków. Lista członków dostępna jest wyłącznie dla osób należących do FCBP. Aby mieć do niej wgląd, wystarczy zalogować się na stronie głównej i wejść w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie".
Aktualizacja listy osób na stronie odbędzie się po zakończeniu II tury, czyli po 6 grudnia br. Następnie do osób, które pozytywnie przeszły rekrutację, zostanie wysłana informacja za pośrednictwem maila.
Dodatkowo każdy członek FCBP w pierwszej połowie roku otrzyma Carnet de Penyista (karty wysyłane są przez FC Barcelonę do siedziby Stowarzyszenia w okolicach marca/kwietnia). Wraz z Carnetem przesłana zostanie pisemna decyzja o przyjęciu do Fan Club Barça Polska oraz mały upominek.

 

5. Możliwość dołączenia do stowarzyszenia jako junior (osoby do 16 roku życia)

 

Wszystkie osoby, które nie ukończyły 16 lat, mogą zostać członkami wspierającymi Stowarzyszenia*. Warunki dołączenia do FCBP są identyczne jak w przypadku osób po 16. roku życia. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www (formularz wypełnia ustawowy opiekun z nowego, osobnego konta założonego dla juniora) oraz uiścić składkę w wysokości 70zł w przypadku członkostwa w sezonie 2019/20 lub 90zł dla nowych członków.  

*Zgodnie ze statutem Fan Club Barça Polska, członkowie wspierający mają takie prawa i obowiązki, jak członkowie zwyczajni, za wyjątkiem prawa głosu na Walnym Zgromadzeniu Członków oraz biernego uczestniczenia w wyborach do władz Stowarzyszenia. Mogą oni brać udział w posiedzeniach władz Stowarzyszenia w charakterze osób zaproszonych, gdzie dysponują głosem doradczym.

 

6. Jak sprawdzić status zgłoszenia i czy wszystko jest w porządku?

 

Po zalogowaniu na stronie głównej i po wejściu w zakładkę "O FAN CLUBIE > Członkowie" Twoje nazwisko będzie znajdować się na liście przyjętych do Stowarzyszenia. Jeżeli tak się nie stanie, będziemy indywidualnie wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

 

UWAGA: Lista będzie aktualizowana po zakończeniu II tury rekrutacji tj. po 6 grudnia.

  

7. Kontakt

 

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kierowanie ich na adres rekrutacja@fcbp.pl.