Poniżej przedstawiamy listę najczęściej zadawanych pytań.

 

Jeżeli masz pytania, na które odpowiedzi nie znalazłeś powyżej, napisz do nas - fcbp@fcbp.pl

Fan Club Barça Polska jest pierwszą, autoryzowaną Penyą FC Barcelony (nr 1782) w kraju. Ozacza to, że jesteśmy oficjalnym fan klubem i w imieniu FC Barcelony zrzeszamy polskich fanów - cules.

Fan Club Barça Polska przyjmuje członków tylko podczas oficjalnych rekrutacji do stowarzyszenia. Takie rekrutacje odbywają się na przełomie sezonów, tj. w okolicach maja-sierpnia każdego roku. O każdej rekrutacji możecie przeczytać w newsach pojawiających się na stronie stowarzyszenia.

Każda osoba, która ukończyła 16 lat i kibicuje FC Barcelonie może stać się członkiem FCBP.

Wraz z dołączeniem do fan klubu staniesz się członkiem największej polskiej penyi FC Barcelony, która działa już od ponad 10 lat. Dzięki temu otrzymasz zaproszenia na ogólnopolskie zjazdy, spotkania, wakacyjne zloty. Jako pierwszy dowiesz się o planowanych wyjazdach na mecz FC Barcelony i jako pierwszy będziesz mógł się na taki wyjazd zapisać. W czasie wyjazdów organizujemy także grupowe zakupy w oficjalnym sklepie FC Barcelony - La Botiga. Na początku roku otrzymasz Carnet de Penyista - oficjalną kartę kibica wystawianą przez FC Barcelonę, która zapewni Ci 40% zniżki na zwiedzanie Museum FC Barelona przy Camp Nou. FCBP posiada także sieć zaprzyjaźnionych szkół języka hiszpańskiego oraz katalońskiego, gdzie każdemu członkowi Penya Polónia przysługuje zniżka na kurs językowy. Preferencyjną cenę uzyskasz też na fan klubowe gadżety, takie jak t-shirty, szale, koszulki polo, bluzy i inne. Członkowie Stowarzyszenia otrzymują zniżki w przypadku wyjazdów na mecze organizowane przez FCBP, oraz mogą brać udział licznych w konkursach z nagrodami (w stylu "Barcelona za złotówkę) organizowanych przez Stowarzyszenie. Osoba, która przez 3 lata jest członkiem penyi może ubiegać się o bycie socio FC Barcelony.

Aby zostać członkiem FCBP należy wysłać wypełnić deklarację oraz dokonać z góry wpłaty sezonowej składki członkowskiej. Więcej informacji podamy w momencie trwania rekrutacji.